ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Специфічна мета проекту полягала в створенні експериментальної платформи економічного розвитку RURCED, у вигляді центрів/регіональних відділень економічного розвитку, у цілях зміцнення оперативної сфери прикордонного співробітництва.

 

Тривалість проекту: 24 місяці (01.12.2006 - 30.11.2008).

 

Партнерська структура:
- Бенефіціар : Марамороська Торгово-промислова палата;
- Партнери: Сату-Марська Торгово-промислова та сільськогосподарська палата, Марамороська повітова рада (Румунія), Закарпатська Торгово-промислова Палата (Україна);
- Співучасники проекту: Бая-Марарський Северный Університет (Румунія), Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти й Газу (Україна).

Цей сайт веб не відображує офіційну позицію Європейської Комісії. Відповідальність за коректність і відповідність представлених довідків належить ініціаторам сайту веб.
Для дістання довідків відносно інших програм, профінансованні Європейським Союзом в Румунії, як і для отримання детальніших довідків, які стосуються статусу членства Румунії в Європейському Союзі, запрошуємо відвідати адресу веб ІнформаційногоЦентра Представництва Європейській Комісії в Румунії.

 

© 2008 - 2009 CCIMM All rights reserved -  web design and programming - Virtual soft outsourcing Romania